Вантажівка мала проїхати 385 км. Проїхавши 225 км. водій зробив зупинку на 1год. Для подолання

решти шляху швидкість було збільшено на 5 км/год. Знайдіть швидкість вантажівки до зупинки, якщо, на весь шлях було витрачено 6 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашлюченко Яков.

Ответ:

75

Объяснение:

x - скорость грузовика до остановки, км/ч

(x+5) - скорость грузовика после остановки, км/ч.

385-225=160 км проехал грузовик после остановки.

225/x +160/(x+5)=6-1

(225(x+5)+160x)/(x(x+5))=5                                |5

45x+225+32x=x²+5x

x²+5x-77x-225=0

x²-72x-225=0; D=5184+900=6084

x₁=(72-78)/2=-6/2=-3 - ответ не подходит.

x₂=(72+78)/2=150/2=75 км/ч - скорость грузовика до остановки.