Знайди різницю (від більшого кореня відніми менший), суму та добуток коренів квадратного рівняння

x2+32x+207=0. x1−x2= x1+x2= x1⋅x2=

Ответы на вопрос

Отвечает Бимаганбетова Айзада.

Ответ:

Объяснение:х1+х2=-32 х1*х2=207 теорема Виета

х1²+х2²=(х1+х2)²-2х1*х2=1024-414=610

(х1-х2)²=610-414=196

х1-х2=14