У кінозалі частина місць заброньована. Ймовірність того, що навмання вибране місце у цьому кінозалі

виявиться вільним, дорівнює 5/9. Знайдіть кількість вільних місць у цьому кінозалі, якщо всього в ньому 54 місця.

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Дарья.

Ответ:

54×5/9=54/1×5/9=6/1×5/1=30

Объяснение:

Відповідь: У кінозалі 30 вільних місць