Функцію задано формулою у=-2х+4. Визначте: 1)значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 5.

2) значення аргументу при якому значення функції дорівнює 24. СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Минка Данил.

Ответ:

1)

y =  - 2 \times 5 + 4 =  - 6

2)

 - 2x + 4 = 24 \\  - 2x = 20 \\ x =  - 10