Знайдіть дискримінант квадратного рівняння 2x² + x - 8 =0​


Ответы на вопрос

Отвечает Zelini Monika.

Ответ:

2x² + x - 8 =0​

D=b²-4ac= (1)²-4*2*(-8)=1+64=65

D=65