поможіть розв'язати рівняння 1)6x^2-54=0 2)12x-8x^2=0 3)x^2+36=0 4)x-5x^2=0 5)16-81x^2=0

6)x^2-8x+15=0 7)7y^2+5y-3=0 8)16x^2-24x+9=0 9)7y-4y^2-6=0​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:Вот

Объяснение:



Отвечает Краус Денис.

Ответ:

-2часа моей жизни для тебя

Объяснение:

1) 6х²-54=0

6(х²-9)=0

х²-9=0

х²=9

х=3 ; х= -3

2) 12x-8x²=0

2х(6-4х)=0

2х=0; х=0

6-4х=0

-4х=-6

х=1,5

3) x²+36=0

х²= -36 - немає коренів

4)x-5x²=0

х(1-5х)=0

х=0 або 1-5х=0

-5х=-1

х=0,2

5)16-81x²=0

-81х²=-16

х²=16/81

х=4/9; х= -4/9

6)x²-8x+15=0

D=b²-4ac= 64-4*1*15=4

√4=2

x= 8+2/2= 5

x= 8-2/2= 3

7)7y²+5y-3=0

D= 25-4*7*(-3)= 25+84=109

x=-5+√109/14

x=-5-√109/14

8)16x²-24x+9=0

D=576-4*16*9=576 - 576 = 0 - якщо D =х, то квадратне рівняння має 1 корінь

x= 24+0/32= 3/4

з)7y-4y²-6=0

-4у²+7у-6=0 |*(-1)

4у²-7у-6=0

D=49-4*4*(-6)=49+96=145

x=7+√145/8

x=7-√145/8