Знайти координати точки перетину графіків функції без побудови y=2x і y=-3x+5 знайти значення

фунції y=-2x+1 при x= -2,0, 3 СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Степан.

Ответ:

Объяснение:

2 x = -3 x +5

2 x+3x =5

5 x =5

x = 1

Y = 2*1 = 2

Y = -3*1 +5 = 2

точка ( 1, 2)

-2 х +1 = -2 ( -2) +1 = 4+1 =5

( -2,5)

-2 х +1 = -2 *0 +1 = 1

( 0, 1)

-2 х +1 = -2*3 +1 = -6+1 = -5

(3, -5)