Знайдіть різницю і десятий член арифметичної прогресії: а) 2,7,12,... 6) 3,1,-1,... ; B) 1 2 , 1 3

, 1 6 ,... срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

an=a1+d(n-1)

a) a1=2; d=5

a10=2+5(10-1)=2+45=47

a10=47; d=5

B) a1=3; d=-2

a10=3+(-2)(10-1)=3-18=-15

a10=-15; d=-2

в) це не арифметична прогресія

ояснення: