Поможите срочно!! Самостійна робота 1.Знайдіть суму і різницю многочленів – а – b и b + а. 2.

Знайдіть значення многочлена 2х2 + 4х6 – 5 + 3х2 – 4х6 – 3х2 + 5 при х = –1. 3. Представити многочлен в стандартному вигляді: а) –3х3 + 19х3 + 2х4 – 8х2 + 3х2; б) 2х 6у2 – 0,5у 4у2 – 2х2у + 5ху2. 4. Розв’язати рівняння (5 + 2х) + (3х – 40) = – 18.

Ответы на вопрос

Отвечает Гамма Максим.

Ответ:

Объяснение:

№1

1)  -a-b+(b+a)=-a-b+b+a=0

2)  -a-b-(b+a)=-a-b-b-a=-2a-2b

№2

2x^2+4x^6-5+3x^2-4x^6-3x^2+5=2x^2

Если х = -1, то

2*(-1)^2=2*1=2

№3

a)  -3x^3+19x^3+2x^4-8x^2+3x^2=2x^4+16x^3-5x^2

b)  не понял

№4

(5 + 2x) + (3x - 40) = -18\\\\5 + 2x + 3x - 40 = -18\\\\5x=-18-5+40\\\\5x=17\\\\x=17:5\\\\x=3\frac{2}{5}