A)7y²-3y+5-(7y²+2y)=15 b)4x²-5x+8-2*(2x²-5x-6)=0 срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.

Ответ:

a) Розпочнемо, спрощуючи вираз:

7y² - 3y + 5 - (7y² + 2y) = 15

Спростимо подібні терміни:

7y² - 3y + 5 - 7y² - 2y = 15

Зведемо подібні терміни:

(7y² - 7y²) + (-3y - 2y) + 5 = 15

0 - 5y + 5 = 15

Подальше спрощення:

-5y + 5 = 15

Віднімемо 5 з обох боків:

-5y = 10

Розділимо обидва боки на -5:

y = -2

b) Тепер розглянемо друге рівняння:

4x² - 5x + 8 - 2*(2x² - 5x - 6) = 0

Спростимо дуже крок за кроком:

4x² - 5x + 8 - 4x² + 10x + 12 = 0

Подальше спрощення:

(4x² - 4x²) + (-5x + 10x) + (8 + 12) = 0

0 + 5x + 20 = 0

5x = -20

Розділимо обидва боки на 5:

x = -4