Функцію задано формулою y=6x-18.знайти значення x,при якому y=3. 2)y(0)-?,y(3)-?.y(2)-?


Ответы на вопрос

Отвечает Стецьків Руслан.

Відповідь:

1)3=6x-18

-6x=-18-3

x=21/6=3.5

2)y(0)=6*0-18=-18

y(3)=6*3-18=18-18=0

y(2)=6*2-18=-6