ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ПОМОГИТЕ. ДАМ 50 баллов функцію задано формулою y=6-2x 1)знайдіть y(-1) ,

y(1). 2знайдіть аргумент якщо: y= -1, y=1 3)знайдіть координаті точок перетину графіка данної функції з осями координат. 4)заповніть таблицю x, 3,-9, ? ? y, ?, ?, -3, 9

Ответы на вопрос

Отвечает Ситникова Евгения.

y=6-2x

1) y(-1)= 6-2*(-1)=6+2=8;

y(1)= 6-2*1=6-2=4;

2) 6-2x=-1; 2х=7; х=3.5

6-2x=1; 2х=5; х=2.5

3) с осью ох у=0, 6-2x=0, х=6/2=3, точка (3;0)

с осью оу х=0, 6-2*0=6,  точка (0;6)

4)

x   3    -9       4.5      -1.5

y   0    24      -3       9

у(3)=6-2*3=0

у(3)=6-2*(-9)=24

-3=6-2*х⇒х=9/2=4.5

9=6-2*х⇒х=-3/2=-1.5