Функцію задано формулою у=2х²-8. Не виконуючи побудови, визначте: 1) координати точок перетину

графіка функції з осями координат; 2) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 3; 3) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -6

Ответы на вопрос

Отвечает Леухина Катя.

y=2x²-8

1. x=0 y=-8; y=0 x=-+2

2. x=3 y=2*9-8=10

3. -6=2x²-8 2x²=2 x²=1 x=-+1

4. A(-3;10) y(-3)=2*9-8=10 проходит