Знайти номер члена арифметичної прогр. який=3.8, якщо a1=10.4, d= -0.6


Ответы на вопрос

Отвечает Поварницин Дима.

Ответ:

n=12

Объяснение:

an=a1 + d (n-1)

3,8 = 10,4 - 0,6 (n-1)

3,8 = 10,4 - 0,6n + 0,6

0,6n = 7,2

n=12

a12 =3,8