Срочно..1)Знайти х, якщо 100,х,300-три послідовних члени арифметичної прогресії. 2)Знайти дев'ятий

член арифметичної прогресії, якщо А8+А10=15. 3)Знайти різницю арифметичної прогресії(Аn),якщо А1=7,А3=11

Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Женя.
1) х=200

2)a8+a10=15
a1+7d+a1+9d=15
2*a1+16d=15
a1+8d=7.5
a9=a1+8d=7.5

3)
a3=a1+2d
11=7+2d
2d=11-7=4
d=4:2=2