Розв'яжіть рівняння 5m^2 - 20m^3 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Волосевич Анна.

Ответ:

5m²-20m³=0

5m²(1-4m)=0

Рівняння дорівнює нулю, коли хоча ю один з множників дорівнює нулю:

5m²=0

m=0

або

1-4m=0

-4m= -1

m= ¼

Розв'язки рівняння: 0; ¼