2. Із пункту А у пункт В, відстань між якими 150 км, виіхав велосипедист, а через 2 год з пункт В

на зустріч йому виїхав мотоцикліст. Визначити час руху кожного з них до зустрічі, якщо швидкість велосипедиста була 25 км/год. а швидкість мотоцикліста - 70 км/год.2. Із пункту А у пункт В, відстань між якими 150 км, виїхав велосипедист, а через 2 год з пункт В на зустріч йому виїхав мотоцикліст. Визначити час руху кожного з них до зустрічі, якщо швидкість велосипедиста була 25 км/год, а швидкість мотоцикліста - 70 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

Для визначення часу руху кожного з них до зустрічі, визначимо спільний шлях, який вони пройдуть до зустрічі.

Швидкість велосипедиста - 25 км/год, а швидкість мотоцикліста - 70 км/год.

Нехай t годин - це час руху мотоцикліста до зустрічі.

Тоді велосипедист буде рухатися 2 + t годин.

Використовуючи формулу швидкості, ми можемо записати:

Відстань = швидкість * час

Для велосипедиста:

(2 + t) * 25 = 150

50 + 25t = 150

25t = 100

t = 4 години.

Тому час руху велосипедиста до зустрічі становить 2 + 4 = 6 годин.

Таким чином, велосипедист буде рухатися 6 годин, а мотоцикліст - 4 години, до зустрічі.

Объяснение:

відміть як найкращий