між пункт Відстань том А та В 54 км. З пункту А в напрямку пункту В виїхав велосипедист. Через 5

год після початку руху, велосипедист наздогнав пішохода, який рухався з пункту В, в тому самому напрямку, що їхав велосипедист. Знайти швидкість руху велосипедиста і швидкість руху пішохода, якщо відомо, що пішохід за 1год проходить на 9 км менша ніж велосипедист за 1 год і пішохід був в дорозі до зустрічі з велосипедистом 2 год.Допоможіть пж пжпжпжпжпж​

Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Ваня.

Ответ:

Объяснение:

обозначим скорость пешехода х

скорость велосипедиста х+9

путь пешехода 2х

путь велосипедиста 5(х+9)

5(х+9)-2х=54

5х+45-2х=54

3х=54-45

3х=9

х=9/3=3 км/ч скорость пешехода

х+9=3+9=12 км/ч скорость велосипедиста

проверка

12*5-2*3=60-6=54 км