Якими одночленами треба замінити зірочки щоб виконувалася рівність (*)² ·(*)³=-8a³b⁴c⁵ срочно пж

пжп жп умоляю

Ответы на вопрос

Отвечает Гафиева Аделя.

Ответ:

Щоб виконувалася рівність (*)² ·(*)³ = -8, треба замінити зірочки на одночлени, які мають степені 2 і 3 відповідно і дають результат -8 після обчислення.

Оскільки (-2)² = 4 і (-2)³ = -8, можна замінити зірочки на (-2). Тоді отримаємо:

(-2)² · (-2)³ = 4 · (-8) = -32.

Таким чином, одночленами, якими треба замінити зірочки, є (-2)² і (-2)³.

Объяснение:

поставте кращу відповідь пж