Дам 60 баллов!!! Значення змінних а і b такі, що 2а^2b^3 = 9. Знайдіть при тих самих значеннях

змінних значення виразу –6а^2b^3. (^ - степінь) Помогите пожалуйста:(

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Алина.

Ответ:

-27

Объяснение:

Значення змінних а і b такі, що 2а^2b^3 = 9. Знайдіть при тих самих значеннях змінних значення виразу –6а^2b^3

2a^2b^3=9;a^2b^3=\dfrac{9}{2} \\\\-6a^2b^3=-6\cdot\dfrac{9}{2} =-3\cdot9=-27