Значення змінних a ib такі, що 5a2b3 = 8. Знайдіть при тих самих значеннях змінних значення

виразу 15a2b3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Ответ:

5a^2b^3=8\\\\\\15a^2b^3=3\cdot 5\cdot a^2b^3=3\cdot (5a^2b^3)=3\cdot 8=\boxed {\ 24\ }