Значення змінних а і b такі, що 2а2b3 = 9. Знайдіть при тих самих значеннях змінних значення виразу

–6а2b3.

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Иван.

Ответ:

–6а2b3= -27

Объяснение:

2а2b3 = 9. тоді –6а2b3= - 3*(2а2b3)= - 3*9= -27