Значення змінних а i b такі, що 2а²b³=9. Знайдіть при тих самих значеннях змінних значення

виразу:1) – 6а²b³;2) 2a⁴b⁶.​

Ответы на вопрос

Отвечает Анибалов Вова.

Відповідь:

1)-27;  2)40,5

Пояснення:

1)– 6а²b³=-3*2а²b³= -3*9=-27

2)2a⁴b⁶=(2a^{2}b^{3} )^{2} :2=9^{2}:2=81:2=40,5