Функцію задано формулою f(x) = 3x + 2. Знайдіть значення x, для яких: а) f(x) = 17; б) f(x) < -4


Ответы на вопрос

Отвечает Пригородов Павел.

Ответ:

a) x = 5

б) x < -2

Объяснение:

а) имеем 3х + 2 = 17, отсюда х = (17-2)/3 = 5

б) имеем 3х + 2 < -4, следовательно 3х < -6 и x < -2

Отвечает Кравец Данил.

Відповідь:

а) Для знаходження значення x, при якому f(x) = 17, підставимо f(x) у формулу і розв'яжемо рівняння:

3x + 2 = 17

Віднімемо 2 з обох боків:

3x = 15

Розділимо обидві частини на 3:

x = 5

Отже, при x = 5, f(x) дорівнює 17.

б) Для знаходження значення x, при якому f(x) < -4, підставимо f(x) у формулу і розв'яжемо нерівність:

3x + 2 < -4

Віднімемо 2 з обох боків:

3x < -6

Розділимо обидві частини на 3 і поміняємо напрям нерівності:

x < -2

Отже, значення x, при яких f(x) < -4, є всі значення менші за -2.

Постав кращу відповдь(коронку)

будь ласка!!!