Скоротити дріб х2+10х+25/25-х2


Ответы на вопрос

Отвечает Шириня Ангелина.
(x+5)^2/ (5-x)(5+x) = x+5/5-x
Отвечает Талыбов Ильяс.

Х= (2+10+25/25-2)

Ти не говорив не говорила Що треба вираховувати Тож я зробила так. Точно не знаю чи правильно але я так використовую в школі і получаю 12