У лотореї розігрувалося 5 автомобілів, 12 мотоциклів, 25 телевізорів. Усього було випущено 100

білетів. Яка ймовірність не виграти жодного призу? Обери всі варіанти запису відповіді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Подолей Аня.

Ответ:

Для обчислення ймовірності не виграти жодного призу, спочатку знайдемо загальну кількість способів виграти будь-який приз, і потім визначимо, скільки способів не виграти жодного призу.

Загальна кількість способів виграти приз складається з суми способів виграти кожен тип призу:

1. Автомобілі - 5 способів

2. Мотоцикли - 12 способів

3. Телевізори - 25 способів

Отже, загальна кількість способів виграти будь-який приз дорівнює 5 + 12 + 25 = 42 способи.

Загальна кількість способів, які не приведуть до виграшу, це залишок 100 білетів після виграшів. Тобто, це 100 - 42 = 58 способів не виграти жодного призу.

Отже, ймовірність не виграти жодного призу дорівнює кількості способів не виграти жодного призу поділені на загальну кількість можливих способів:

Ймовірність = (58 способів) / (100 способів) = 58/100 = 29/50.

Відповідь: Ймовірність не виграти жодного призу дорівнює 29/50, тобто приблизно 58%.

Отвечает Мухаметьянова Рината.

Відповідь:

58/100,або 0.58

Покрокове пояснення:

5+25+12=42-усього призів

100-42=58-квитків без призів

58/100=0.58 -ймовірність