Мотузку довжиною 67,4 м розрізали на чотири частини. Знайти довжину кожної частини, якщо перша

частина у 3,2 рази більша, ніж друга, довжина третьої становить 30% від довжини другої, а довжина четвертої — на 30% менша, ніж довжина першої

Ответы на вопрос

Отвечает Исаенкова Елизавета.

67,4 м - длина верёвки

1-я часть - 3,2х м

2-я часть - х м

3-я часть - 0,3х м (30% = 30/100 = 3/10 = 0,3)

4-я часть - 3,2х - 0,3 · 3,2х = 3,2х - 0,96х = 2,24х м

Уравнение:

х + 3,2х + 0,3х + 2,24х = 67,4

6,74х = 67,4

х = 67,4 : 6,74

х = 10 (м) - длина второй части

3,2х = 3,2 · 10 = 32 (м) - длина первой части

0,3х = 0,3 · 10 = 3 (м) - длина третьей части

2,24х = 2,24 · 10 = 22,4 (м) - длина четвёртой части

Ответ: 32 м; 10 м; 3 м; 22 м 40 см.