Розв'яжіть рівняння: 4x ^ 2 - 12x = 0 Оберіть всі корені рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Альмяшкин Алексей.

Ответ:

4х^2 - 12x = 0

x(4x - 12) = 0

4х -12 = 0 или x = 0

4х = 12

х = 3

Ответ: 0 ; 3.