Побудуйте графік функції f(x)=3


Ответы на вопрос

Отвечает Ержанова Айгерим.

Ответ:

Це точно така ж парабола, як і y=x2, але тільки зрушена уздовж осі x на 3 одиниці масштабу вліво. Вершина параболи тепер знаходиться в точці (−3;0), а не в точці (0;0), як для параболи y=x2. Віссю симетрії служить пряма x=−3, а не x=0, як це було у випадку параболи y=x2

Взагалі, справедливо наступне твердження:

щоб побудувати графік функції y=f(x+l), де l — задане додатне число, потрібно зрушити графік функції y=f(x) уздовж осі x на l одиниць масштабу вліво;

щоб побудувати графік функції y=f(x−l), де l — задане додатне число, потрібно зрушити графік функції  y=f(x) уздовж осі x на l одиниць масштабу вправо.

Объяснение:

Надеюсь помог, с тебя сердечко и 5 звезд