Довжина прямокутника дорівнює 40 см, а ширина становить 40 % довжини. Яка площа прямокутника?​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Юлиана.

Ответ:

площадь прямоугольника 640 см²

Пошаговое объяснение:

1)40:100*40=0,4 * 40= 16 (см)- ширина прямоугольника

S=ab    площадь прямоугольника  со сторонами a и b

a=40 cм    b=16см        S=40*16=640 cм²

Отвечает Зюзин Владислав.

Ответ:

Довжина прямокутника - 40 см, а ширина дорівнює 40% від довжини.

Щоб знайти ширину, треба взяти 40% від довжини:

40% від 40 см = 0.4 * 40 см = 16 см.

Отже, ширина прямокутника - 16 см.

Площа прямокутника обчислюється як добуток його довжини і ширини:

Площа = Довжина * Ширина = 40 см * 16 см = 640 квадратних сантиметрів.

Отже, площа прямокутника дорівнює 640 квадратних сантиметрів.