Тіктөртбұрыштың периметрі 28см, ал диагонаоі 10 см. Тіктөртбұрыштың қабырғаларын теңдеулер жүйесін

құрып табыңдар. 65 балл срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Добровольская Мария.

Ответ:

P=28 d=10

Объяснение:

28+10•x=x2 x=28+10. x=38 x=x2:38. x=16x

1 0