Тіктөртбұрыштың ауданы 28 м2, ал бір қабырғасы a м. Тіктөртбұрыштың периметрі нешеге тең? Жағдайдың

математикалық моделін көрсет.

Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Арсений.

Ответ:

S = a×b

28 = a×b

b = 28/a

Р = 2а + 2× 28/а

Р = 2а + 56/а Р = (2а×а +56)/а

а квадрат деп өзің жазып аларсың )