Знайдіть різницю многочленів5a²+ 4a та 4a² + 2a5y2 + 4y + 4 та 4y² + 4y


Ответы на вопрос

Отвечает Кадырова Чулпан.

Ответ:Різниця між 5a² + 4a і 4a² + 2a:

(5a² + 4a) - (4a² + 2a) = 5a² + 4a - 4a² - 2a

Тепер скоротимо подібні члени:

5a² - 4a² + 4a - 2a = a² + 2a

Отже, різниця між 5a² + 4a і 4a² + 2a дорівнює a² + 2a.

Різниця між 5y² + 4y + 4 і 4y² + 4y:

(5y² + 4y + 4) - (4y² + 4y) = 5y² + 4y + 4 - 4y² - 4y

Тепер скоротимо подібні члени:

5y² - 4y² + 4y - 4y = y²

Отже, різниця між 5y² + 4y + 4 і 4y² + 4y дорівнює y².

Объяснение:все росписал в ответе