ЗАПИШІТЬ СУМУ Й РІЗНИЦЮ МНОГОЧЛЕНІВ У СТАНДАРТНОМУ ВИГЛЯДІ 1) 4a²+9a-5 і 4a²+1 2 )3y²-5y-2 і

8y²+4y-7 3 )2a²+3a-2 і 5a²-3a+2 4) 8x²+2ax-3a² і 2x²+3ax-3a²

Ответы на вопрос

Отвечает Киясова Аяулым.

Ответ:

Объяснение:

1)  4a²+9a-5 + 4a²+1=8а²+9a-4

   4a²+9a-5 -( 4a²+1)=4a²+9a-5-4a²-1=9a-6

2)  3y²-5y-2 + 8y²+4y-7=11y²-y-9

    3y²-5y-2 -( 8y²+4y-7)=2y²-5y-2-8y²-4y+7=-5y²-y+5

3)  2a²+3a-2 + 5a²-3a+2 =7a²

    2a²+3a-2 -( 5a²-3a+2)=2a²+3a-2 -5a²+3a-2= -3a² +6a-4

4)  8x²+2ax-3a² +2x²+3ax-3a²=10x²+5ax-6a²

     8x²+2ax-3a² - ( 2x²+3ax-3a²)= 8x²+2ax-3a² - 2x²-3ax+3a²=6x²-ax