При якому значенні р вирази 3(1,2р+ 8) і 4(5 – 0,1р) мають рівні значення При якому значенні х

значення виразу 7х − 5 на 3 менше за значення виразу 5х до 19.00

Ответы на вопрос

Отвечает Сапалов Андрей.

Объяснение:

3(1,2р + 8) = 4(5 - 0,1р)

3,6р + 24 = 20 - 0,4р

3,6р + 0,4р = 20 - 24

4р = -4

р = -4 : 4

р = -1

При р = -1

5х - (7х - 5) = 3

5х - 7х + 5 = 3

5х - 7х = 3 - 5

-2х = -2

х= -2 : (-2)

х = 1

При х = 1