Вказати дріб що утвориться після скорочення дробу x+8/3x+24 ПОМОГИТЕ ПЖЖЖЖЖ ДАЮ 17б


Ответы на вопрос

Отвечает Кисина Марина.

Ответ:

1/3

Объяснение:

x+8/3x+24=x+8/3(x+8)=1/3