Знайдіть знаменник геометричної прогресії, якщо b ₅ =9/5, b₄=54/15​


Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ:

0.5

Объяснение:

9/5 * 15/54 = 3/6 = 0.5