Різниця чисельника і знаменника дробу дорівнює 18. Після скорочення цього дробу дістали 2/3.

Знайдіть початковий дріб.

Ответы на вопрос

Отвечает Маринчева Юля.
54-36=18
36/18=2
54/18=3
36/54 = 2/3
Ответ: 36/54