V = 24 м/с , V = 72 км/год різниця ?


Ответы на вопрос

Отвечает Стахура Матвей.

Ответ:

тже, різниця між V = 24 м/с і V = 72 км/год дорівнює -4 м/с. Це означає, що V = 72 км/год повільніше на 4 метри на секунду, ніж V = 24 м/с.

Объяснение:

км = 1000 м, тому:

V = 72 км/год = 72 * 1000 м/год = 72000 м/год.

Тепер різниця між швидкостями в одних і тих самих одиницях:

72000 м/год - 24 м/с = 72000 м/год - 24 м/с.

Ми не можемо безпосередньо віднімати метри на годину від метрів на секунду, оскільки це різні одиниці швидкості. Однак, можна конвертувати одиниці в однакові і обчислити різницю.

1 година = 3600 секунд, тому:

72000 м/год = 72000 м/3600 с = 20 м/с.

Тепер можемо відняти швидкість в одних і тих самих одиницях:

20 м/с - 24 м/с = -4 м/с.

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

різниця між швидкостями V = 24м/с та V = 72 км/год дорівнює 4 м/с