Помогите помогите помогите помогите помогите помогите помогите помогите помогите помогите помогите

помогите ДАЮ 40 БАЛОВ 40 БАЛОВ КТО ПЕРВЫЙ РЕШИТ + РЕЙТИНГ 1.Визначте середню швидкість мандрівника, який рухається дві третіх часу зі швидкістю 3 км/год, а залишок часу – зі швидкістю 6 км/год. (Відповідь надайте у вигляді: середня швидкість дорівнює 2,1 км/год2.Автомобіль проїхав 60 км за 1 год, а потім ще 240 км за 5 год. Яка середня швидкість на всьому шляху? (Відповідь надайте у вигляді: 21 км/год 3.Пішохід 1,5 год йшов зі швидкістю 4 км/год, а потім 1 год їхав на велосипеді зі швидкістю 16 км/год. Яка середня швидкість на всьому шляху? (Відповідь надайте у вигляді: середня швидкість дорівнює 2,1 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

1 задача

Объяснение:

t1 = t*2/3

t2 = t/3

V1 = 3 км/ч

V1 = 6 км/ч

Vc=?

S1 = V1*t1 = 3*2*t / 3 = 2*t

S2 = V2*t2 = 6*t / 3 = 2*t

Vc=(S1+S2) / (t) = (2*t+2*t) / t = 4 км/ч  

2 задача

1)60+240 = 300 (км)

2)5+1=6(час.)

3)300 / 6 = 50 (км/ч)

Ответ : 50 км/ч.