100 баллов 1. За 10 с велосипедист проїхав 200 м, за наступні 20 с — ще 700 м. Знайдіть середню

швидкість руху велосипедиста на всьому шляху. 2.Мотоцикліст проїхав 20 км за 45 хв, а потім їхав зі швидкістю 60 км/год протягом 1,5 год. Яка була його середня швидкість на всьому шляху? 3.Автомобіль перші 30 хв свого шляху рухався зі швидкістю 40 км/год, а наступні 2 год зі швидкістю 50 км/год. Визначте середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Чечуй Богдан.

Ответ: 30м/с; 48,89км/ч; 48км/ч

Объяснение:

Дано:

t1=10c

S1=200м

t2=20c

S2=700м

----------------

Vср-?

Vср=S/t=(S1+S2)/(t1+t2)=(200+700)/(10+20)=30м/с

Дано:

S1=20км

t1=45мин=0,75ч

V2=60км/ч

t2=1,5ч

-----------------------

Vср-?

Vср=S/t=(S1+V2t2)/(t1+t2)=(20+60*1,5)/(0,75+1,5)=48,89км/ч

Дано:

t1=30мин=0,5ч

V1=40км/ч

t2=2ч

V2=50км/ч

-------------------

Vср-?

Vср=S/t=(V1t1+V2t2)/(t1+t2)=(40*0,5+50*2)/(0,5+2)=48км/ч