ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!! Яку різницю потенціалів має пройти протон, щоб його швидкість збільшилася від 0

до 2500 км/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Дано:

υ0=0

υ=2500км/с=25*10⁵м/с

m=1,7*10^-27 кг

e=+1,6*10^-19 Кл

Знайти:

∆φ - ?

Робота електричного поля А=q*∆φ=e*∆φ:

А = ∆Εk

∆Ek = Ek - Ek0 = mυ²/2 - mυ0²/2 = mυ²/2

e*∆φ=mυ²/2

∆φ=mυ²/2e=1,7*10^-27 * (25*10^5)²/2*(1,6*10^-19) = 33203,125В