Очень срочно до 13:40, отдам всё что есть Варіант № 10 1. Плоский повітряний конденсатор ,

відстань між пластинами якого d5см , заряджений до U=200B і відключений від джерела напруги. Якою буде напруга на конденсаторі , якщо його пластини розсунути до відстані d=10см. 2. При підключені електромагніта до джерела EPC 30B з внутрішнім опором 20м напруга на затискачах джерела становила 28В . Знайти силу струму в колі. Яку роботу виконують сторонні сили джерела за 5хв? Яка робота сили струму у зовнішній і внутрішній частинах кола за той самий час? 3. Протон, що влетів після розгону в однорідне магнітне поле з індукцією 50мТл, рухається по колу радіусом 5см. Яку різницю потенціалів пройшов протон при розгоні ? Mp=1,67*10, q=1,6*10:19Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Зацаринный Никита.

Ответ:

1. d1=1 см=0,01 м, U1= 200В,  d2=10см=0,1 м.

  U2-?  

З умови задачі видно, що після зарядки конденсатор відключили від джерела струму.

U1=q/C1=qd1/εε0S,  

U2=q/C2=qd2/εε0S.

U2/U1=qd2/εε0S/(qd1/εε0S)=d2/d1.

U2=U1*d2/d1,

U2=200*0,1/0,01= 2000 В.

3. дано B=50 мТл

R=0,05 м

q= 1,6*10 ^-19 Кл

U- ?

Решение:

1) R= mV/qB

V= qBR\m=1.6*10^-19*0,05*0,05/1,66*10^-27=2,4*10^5 м/с

2) qU=mV^2/2

U=mV^2/2q=1,66*10^-27*(2,4*10^5)^2/2*1,6*10^-19=300 В

Объяснение: