Вкажіть масу глюкози , яка утвориться в результаті процесу фотосинтезу із 134,4 л вуглекислого газу

за н.у.​ А=270г Б=360гВ=90г Г=180г

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Настя.

Объяснение:

М(C6H12O6)=6•12+12•1+6•16= 180г/моль

134.4л. хг

6CO2 + 6H2O−→(hv)C6H12O6 + 6O2↑

6•22.4л/моль. 180г/моль

х=(134.4•180)/(6•22.4)= 24192 /134.4= 180г