Зробіть тест. 1)Вкажіть хімічні елементи які мають постійну валентність.ІІ 1.Li 2.O 3.H 4.Al 5.K

6.Mg 7.Ba 8.Na 9.Ca 10.B 11.Zn 2)Які властивості речовин називають хімічними. Це ті властивості, які можна визначити візуально або за допомогою фізичних приладів. Це здатність речовини вступати в хімічні реакції та перетворюватись на інші речовини. Це ті властивості, при яких речовини залишаються незмінними. Це ті, що відбуваються з живими організмами в природі. 3)Вкажіть правильно складену формулу фосфор(V) оксиду. 1.P5O2. 2.P5O3. 3.PO5. 4.P2O5. 4)Визначте масову частку натрію в натрій оксиді. 1.40 2.25,8 3.50 4.74,19 5)Вкажіть валентність Брому в сполуці. Br2O7 V ІV VI І ІІ VII ІІІ. 6)В якій частині хімічного рівняння записують формули речовин, які утворилися в ході хімічної реакції (продуктів), якщо їх декілька, то їх з'єднують знаком плюс. 1.твердження про такі речовини є помилковим 2.правій 3.лівій 7)Вкажіть валентність Хрому в сполуці.Cr2O3 І ІІІ ІV V VII ІІ VI 8)Вкажіть умови, за яких хімічні реакції протікають. 1.Подрібнення речовин. 2.Перемішування речовин. 3.Дія електричного струму. 4.Нагрівання речовин. 5.Дія світла. 9)Вкажіть валентність Цинку в сполуці. ZnCI2 V ІV ІІ ІІІ І VI VII 10)Вкажіть валентність Калію в сполуці. K2S ІІ ІІІ VI І ІV VII V 11)Вкажіть хімічні елементи які мають постійну валентність ІІI. Ba Na Ca B Al H K Li Mg Zn O 12)Вкажіть, які явища є фізичними. 1.горіння газу. 2.утворення інею. 3.кування заліза. 4.утворення іржі. 5.випаровування води. 6.плавлення золота. 7.протухання яєць. 8.передача звуку через радіо. 9.скисання яблучного соку. 10.горіння дров. 11.горіння бенгальського вогню. 12.гниття трави. 13)Вкажіть валентність Купруму в сполуці. Cu2O. ІІ ІV VII V І VI ІІІ 14)Вкажіть, як називають речовини, які вступають в хімічну реакцію. 1.кінцеві. 2.вихідні. 3.проміжні. 4.реагенти. 5.продукти. 15)Вкажіть правильно складену формулу кальцій сульфіду . 1.Ca2S. 2.CaS. 3.CaS2. 4.Ca3S2. 16)Вкажіть, як називають умовний запис хімічної реакції за допомогою хімічних формул та коефіцієнтів. 1.Хімічний знак. 2.Індекс. 3.Хімічне рівняння. 4.Коефіцієнт. 5.Хімічна формула.

Ответы на вопрос

Отвечает Бугаёв Сергей.

Ответ:

1.Mg,Ca, Ba,Zn,O

2. це здатність речовини вступати в хімічні реакції та перетворюватись на інші речовини.

3.P2O5

4.Mr(Na2O)=23×2+16=62

W(Na)=Ar(Na)×n/Mr(Na2O)×100%=23×2/62×100%=74,19%

відповідь:74,19%.

5.валентність брому становить VII

6.лівій.

7.валентність хрому II

8.дія електричного струму, нагрівання речовини.

9.валентність цинку II

10.валентність калію I

11.Al,B

12. 5.6.

13.валентніть купруму II

14.вихідними,реагенти

15.CaS-кальцій сульфід

16.хімічне рівняння