1. Вкажіть формулу глюкози: а)С6Н12О5; б)С6Н12О6; в)С12Н22О11; г)С6Н10О5 2. Який із

запропонованих термінів застосуємо до глюкози? а) вуглевод, дисахарид; б) вуглевод, полісахарид; в) моносахарид, гексоза, кетоза; г) моносахарид, гексоза, альдоза; д) моносахарид, пентоза, кетоза. 3.Яка речовина є ізомером глюкози: а) фруктоза; б) мальтоза; в) лактоза; г) галактоза 4. Вкажіть ознаку реакції взаємодії крохмалю з йодом: а) поява запаху; б) утворення червоного осаду; в) знебарвлення розчину; г) утворення синього забарвлення 5. Укажіть вуглевод, який є найважливішою складовою клітинної стінки рослинних клітин: а) цукри; б) крохмаль; в) целюлоза; г) вуглекислий газ; д) вода. 6. Вкажіть, які властивості глюкоза виявляє при взаємодії з купрум(ІІ) гідроксидом: а) одноатомних спиртів; б) карбонових кислот; в) багатоатомних спиртів; г) жирів 7. До простих вуглеводів не відноситься: а) глюкоза; б) крохмаль; в) фруктоза; г) дезоксирибоза. 8. Вкажіть вуглеводи, які не розчиняються у воді: а) дисахариди; б) полісахариди; в) моносахариди; 9. Фруктозу інакше називають: а) молочним цукром; б) фруктовим цукром; в) інвертний цукром; г) тростинним цукром 10. Вкажіть формулу крохмалю: а)С6Н12О6; б)С12Н22О11; в)(С6Н10О5)n; г)С5Н10О5 11. Яка маса спирту (етанолу) утвориться при спиртовому бродінні глюкози масою 185 г? 12. Який об’єм вуглекислого газу утвориться в результаті повного окиснення (горіння) сахарози масою 260 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Мария.
1. Б
4. Г
9. Б
10.В
11. C6H12O6=2C2H5OH+2CO2
n(C6H12O6)=185/180=1.03 моль
n(C2H5OH)=2*n(C6H12O6)=2*1.03=2.06 моль
m(C2H5OH)=2.06*46=94.76 г