1. Автомобіль проїхав 100 км за 1 год, а потім ще 300 км за 4 год. Яка середня швидкість

автомобіля на всьому шляху? 2. Велосипедист проїхав 40 км зі швидкістю 20 км/год, а потім 30 км зі швидкістю 10 км/год. Яка середня швидкість на всьому шляху? 3. Людина проїхала за першу половину часу всього руху на автомобілі зі швидкістю 100 км/год, а другу половину часу – на велосипеді зі швидкістю 20 км/год. Яка середня швидкість руху на всьому шляху? 4. Людина проїхала першу половину шляху на автомобілі зі швидкістю 80 км/год, а другу – на велосипеді зі швидкістю 20 км/год. Яка середня швидкість руху на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

1.

1) 100+300 = 400 км - разом проїхав

2) 1+4 = 5 год - разом часу

3) 400:5 = 80 км/год - середня швидкість

2.

1) 40 : 20 = 2 год

2) 30 : 10 = 3 год

3) 2+3 = 5 год - загалом часу

4) 40+30 = 70 км - загалом проїхав

5) 70 : 5 = 14 км/год - сер. швидкість

3.

1) 100 + 20 = 120 км/год

2) 120 : 2 = 60. Км/год

4.

1)80 + 20 = 100

2) 100:2 = 50.