ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 40 БАЛІВ!!!!!!!!!!! СРОЧНО!!!!! Із двох пунктів відстань між якими

становить6 км , у протилежних напрямках вирушили вершник та пішохід причому швидкість вершника була на 9 км більша за швидкість пішохода. через 48 хв після початку руху відстань між ними становила 18 км. яка швидкість пішохода?

Ответы на вопрос

Отвечает Резник Саша.

Ответ:

Позначимо швидкість пішохода як "v" км/год, а швидкість вершника як "v + 9" км/год.

Знаємо, що вони вирушили у протилежних напрямках, тому швидкості додаються:

v + (v + 9) = 2v + 9 км/год.

Час руху - 48 хвилин, що дорівнює 48/60 годинам, або 4/5 години.

(2v + 9) * (4/5) = 18 км.

2v + 9 = 18 * (5/4).

2v + 9 = 22.5.

2v = 22.5 - 9 = 13.5.

v = 13.5 / 2 = 6.75 км/год.

Відповідь: швидкість пішохода дорівнює 6.75 км/год.

Отвечает Анатольевна Алина.

Ответ:

103 км/ год 4 км/ гол

Объяснение:

бояснения на фото