ДАЮ 80 БАЛІВ!!!З пункту А в пункт В, відстань між якими 40 км виїхав велосипедист. Через 2год після

початку руху велосипедиста в пункт А з пункту В вирушив пішохід. Вони зустрілися через 1 годину. Знайти швидкість руху велосипедиста і швидкість руху пішохода, якщо відомо, що пішохід за 1год проходить на 8 км менша ніж велосипедист за 1 год.Складіть до задачі таблицю, складіть і розв'яжіть систему лінійних рівнянь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стринаглюк Яна.

Ответ:

4 км/год    12 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість велосипедиста х км/год, швидкість пішохода у км/год.

Маємо систему рівнянь (хоча  система ускладнює розв"язок!)

3х + у = 40

х = у+8

3(у+8) + у = 40

х = у+8

3у + 24 + у = 40

х = у + 8

4у=16;   у=4

х = 4 + 8 = 12

Швидкість пішохода 4 км/год, велосипедиста 12 км/год.