1°. Чи є число 8 коренем рівняння: 1) х + 3 = 10; 2) 48 : х = 6? 2°. Виконайте дії: 1) m5m8; 2)

p6: p2. 3°. Чи проходить графік рівняння х + у = 9 через точку: 1) K(10; –1); 2) F(5;6)? 4°. Спростіть вираз: 1) (х – 4)(х + 4) – (х+6)(х – 5); 2) (с + 3)2 + (с – 7)(с + 1). 5°. Розкладіть на множники: 1) 15 t5 – 25 t3x2; 2) 6a2 – 54 b2. 6°. Розв’яжіть рівняння 2(х – 5) – 4(х +3) = х – 43. 7•. Побудуйте в одній системі координат графіки функцій у = 2 – х і у = – 2 і знайдіть координати точки їх перетину. 8•. Розв’яжіть систему рівнянь: 9••. З пункту А в пункт В вийшов пішохід. Через 1 годину назустріч йому з пункту В виїхав велосипедист. Відстань між пунктами дорівнює 51 км. Відомо, що швидкість велосипедиста на 13 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 3 год. ПОМОГИТЕ ПЖЖ ДО 11

Ответы на вопрос

Отвечает Тишкова Мария.

Ответ:

1) 1 нет 2. Да

Тут просто нужно подставить

2) 1 м13 2 р4

3) 1 да 2 нет

4)1) х2-16-х2+5х-6х+30= 11х+14

2) с2+6с+9+с2-7с-7+с=2с2+2

5) 1) не совсем поняла, что у тебя написано

2)6(а2-9б2)=6(а-3б)(а+3б)

6)-2х+2=х-43

3х=45

Х=15

7) сори сейчас не могу нарисовать. Но можешь скачать фотомэс и вбить туда условие. Оно все построит

8) у тебя системы нету, которую нужно решить